Игорь ПЛАСТУН: В Киеве был футбол, который объединяет страну
2015-05-31


Коли до фінального свистка залишалися лічені хвилини, а «Шахтар» кинув усі сили на атаку, аби вирвати перемогу, львівській обороні необхідно було максимально сконцентруватися. Кожен із захисників проявив свої найкращі якості, а Ігор Пластун взагалі примудрився винести м’яча буквально з лінії порожніх воріт...

«Приємно, що цей момент закінчився для нас позитивно. Я радий, що в цьому епізоді вніс вагому лепту в загальний результат, бо наприкінці матчу було доволі непросто. Я б не сказав, що «Шахтар» запропонував нас щось екстраординарне, вони більше грали в вертикальний футбол, у розрахунку на те, що їхні бразильці дістануть м’яча у нас за комірцями і зможуть втекти. Та й взагалі гра складалася таким чином, що ми пропустили два голи і треба було відіграватися. Але ми змогли зрівняти рахунок і закінчити сезон на позитивній ноті».

«Я вважаю, що у Києві був футбол, який об’єднує країну. У цьому чемпіонаті вже були безкомпромісні ігри і наш матч також увійде до їхнього переліку».

«Коли суддя зупинив гру, я попросив наших фанатів трішки спокійніше підтримувати команду. Просто бували такі випадки, коли суддя заводив гравців до роздягалень і звідти вони на поле вже не поверталися. Нам би дуже цього не хотілося. Загалом ми з хлопцями мирно поговорили, вони мене запевнили, що то був останній раз. Загалом і я, і вся команда, дякуємо їм за підтримку, хоча, не буду приховувати, мені здалося, що вони трішки переборщили».

«Так, сезон був дуже важкий, бо у нас практично новий колектив. Вже зараз ми зігралися і команда може приносити результат. Який саме – побачимо в новому сезоні. Загалом можу сказати, що я задоволений цим сезоном. Попри всі проблеми, попри усі неспортивні чинники, ми вирішили всі завдання. Я впевнений, що коли залишиться кістяк команди, то вона буде боротися за інші місця в таблиці» – підсумував Ігор Пластун.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник — ФК Карпаты