Сачко: Хочеться стабільності від Громова
2014-10-24


Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко розповів настрій команди, форму Артема Громова та філософію клубу.

"Не можу згодитися, що після паузи в чемпіонаті, у грі з "Металістом" ми виглядали гірше ніж в попередніх матчах. Команда у Харкові і зараз сильна та входить у четвірку кращих в Україні. Радує, що коли зайшов у роздягальню - хлопці сиділи засмучені, як після поразки. А "Металіст" був задоволений заробленим очком. А тепер уявіть цю ситуацію пару років тому: тоді б саме ми раділи такому результату".

"Не хочеться вірити, що певний спад ігрової форми Артема Громова пов'язаний з викликом у збірну України. Артем пропустив через хворобу одну гру і зараз входить у колію. Він працює на тренуваннях та зростає в ігровому плані. Хочеться від нього стабільності, але для футболістів це нормальне явище - грати, то гірше, то краще. Та від Громова чекаємо більшого, бо знаємо його потенціал. Це знають і наші суперники, тому вже зараз грають проти нього по іншому, ніж раніше".

"Філософія клубу - зберігати своїх футболістів та розвивати "Ворсклу". Ми будемо боротися за своїх хлопців, та не будемо дозволяти іншим командам просто так забирати футболістів", - сказав Сачко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: Gazeta.ua