Ігор Пластун: "Усім відома школа "Динамо" і її сила"
2014-07-06


Ігор Пластун разом із Артуром Новотрясовим вийшли на другий тайм матчу проти чемпіона Хорватії. Загалом Ігор грав достатньо надійно і намагався не дозволяти загребцям турбувати Романа Мисака. Лише раз оборона «левів» дала збій, що призвело до другого пропущеного м’яча. Про цей поєдинок та про словенські збори Ігор Пластун розповів офіційному сайту клубу.

– Що ж, загалом, ми провели цікавий спаринг. Усім відома школа «Динамо» і її сила. Проти таких гравців діяти доволі непросто, але ми не поступалися їм в єдиноборствах. Я б не сказав, що в «Динамо» виходило все, що вони задумали. Єдине, що в них вийшло – забити нам два голи, а ми свої моменти не реалізували.

– Здалося, що в «Динамо» вищий рівень взаєморозуміння, аніж в «Карпатах»...

– Мені здається, що клуб будує свою філософію на дрібних передачах. Я не дуже слідкую за хорватами, але видається, що усі гравці цей стиль гри розуміють. Навіть якщо в команді змінюються тренери, стиль гри в «Динамо» не змінюється. У нас же кожен тренер приходить із своїм бачення тренувального процесу та ігрових схем. Відповідно, на початках нам бракує порозуміння. Тому хорвати сьогодні й перемогли.

– Які у тебе загалом враження про словенські збори?

– У нас все на високому рівні. Ідеальні умови, якісні поля, комфортний готель. Тренування подобаються, адже гравці люблять працювати з м’ячами. Правда, ми дуже багато бігаємо, якщо чесно, то раніше в «Карпатах» стільки бігати не доводилося. Головне, щоб це все принесло плоди у майбутньому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: Офіційний сайт ФК "Карпати" (Львів)