Гусев: Для нас важливим є сам фінал, а не суперник в ньому
2014-05-15


Олег Гусєв поділився своїми спогадами та розповів про підготовки команду до вирішального протистояння.

− Фінал Кубку України "Динамо" - "Шахтар" − дербі українського футболу, яке завжди цікаве для українських вболівальників. Наскільки важливим для Вас є матч з таким принциповим суперником?

 

− Для нас важливим є сам фінал, а не суперник в ньому. Нам важливо виграти Кубок. Я у своїй кар’єрі грав і проти "Шахтаря", і проти запорізького "Металургу", це один і той же трофей, ці самі медалі. Головне в фіналі − це перемога, не важливо, над яким суперником.

− Востаннє у цьому турнірі "Динамо" і "Шахтар" зустрічались в 1/16 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2012/2013 рр. Що змінилося у балансі сил двох грандів українського футболу за цей час?

− По-перше той матч ми грали на виїзді, зараз буде поєдинок на нейтральному полі. Те, що ми давно не можемо виграти у "Шахтаря", то це не показник, адже будь-яка тенденція рано чи пізно має свій кінець. Сподіваюсь, що цього разу ми завоюємо трофей.

− Яке очне протистояння з донецьким "Шахтарем" у Кубку України Вам запам’яталося найбільше?

− Мені запам’ятався фінал Кубку України 2007-го року, коли ми востаннє вигравали Кубок. Тоді ми як раз зробили "золотий дубль", вигравши і Кубок, і чемпіонат України. То була досить важка гра для нас, грали вдесятьох, але змогли забити другий гол в кінці матчу. Щоправда, також пропустили у власні ворота. Емоцій було багато, то були хвилини справжнього щастя.

− Як вважаєте, за рахунок чого Вашій команді до снаги обіграти суперника у майбутньому фінальному матчі Кубку України? Чи є у вас козирі в цьому матчі?

 

− Так, чимало, проте розкривати ми їх не будемо (сміється).

− Кого можете виділити з гравців у складі суперника? Кого вважаєте найбільш небезпечним?

− Там всі небезпечні, вся команда, особливо нападники. Гарна команда, буде цікавий матч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: ФФУ