Прийомов: Якщо вже вийшли з групи, потрібно старатися пройти якомога далі в ЛЄ
2013-12-20


Півзахисник "Чорноморця" Володимир Прийомов оцінив шанси одеської команди на вихід в 1/8 Ліги Європи.

- Щось знаєш про ліонський "Олімпік"?

- Раніше то була дуже сильна команда, постійно виступала в Лізі чемпіонів, уважалася грандом європейського футболу. Але наразі там криза, команда ніяк не може знайти своєї гри, демонструє посередні результати, поступово розпродає ключових гравців. Не знаю, із чим пов’язаний їхній різкий спад, однак вони були й залишаються грандом французького футболу, одним із його флагманів. Навіть попри останні успіхи багатомільйонних ПСЖ та "Монако", "Ліон" не втратив своєї ваги та значимості в європейському футболі.

- Чи до снаги подужати нинішній "Ліон"?

- Якщо вже вийшли з групи, потрібно старатися пройти якомога далі. Тому необхідно прикласти максимум зусиль для того, щоби переграти французький клуб. Так, у них досвіду більше, титулів, однак футбол - річ мінлива. На сьогодні вважаю наші шанси, як 50% на 50%.

- Якщо вдасться пройти "ткачів", "Чорноморець" може зустрітися з донецьким "Шахтарем", який в 1/16 поміряється силами з "Вікторією" (Плзень). Для тебе можливе протистояння зі своєю колишньою командою матиме якесь особливе значення?

- Гадаю, це буде знаменне протистояння для всієї України. Адже вітчизняні клуби не часто грають один проти одного на міжнародному рівні. Пам’ятаю, востаннє таке траплялося 2009 року в Кубку УЄФА, коли між собою грали "Металіст" - "Динамо" та «Динамо» - "Шахтар". То були незабутні враження. Дай, Боже, щоби "Чорноморець" і "Шахтар" пройшли далі й подарували вболівальникам справжнє футбольне свято.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: Український футбол