Михайло СЕРГІЙЧУК: «Хотілося б знову побачити в Карпатах Йовічевіча»
2017-09-11


Один з головних учасників розгрому «Карпат», нападник «Вереса» Михайло Сергійчук, прокоментував перемогу своєї команди з рахунком 1:6 в західноукраїнскьому «дербі».

– Михайле, прокоментуй будь ласка цю яскраву перемогу. Які емоції ти зараз відчуваєш?
– Так, справді, перемога вийшла яскравою. Думаю, вболівальники зилишились задоволеними! Ми добре підготувались до гри, все ж таки дербі як-ніяк! Приємно перемогти в цій важливій для нас грі.

– На твою думку, що є головною причиною такого великого рахунку? Почали команди приблизно рівно, в «Карпат» навіть на самому початку гри було більше небезпечних моментів...
– Зараз в «Карпат» такий стиль гри, який дозволяє нам так грати і вибігати в контратаки. Тому ми й скористалися цим зповна, що і обумовило такий рахунок на табло. Якби «Карпати» реалізували свої моменти на початку матчу, хто знає, як би надалі склалася гра.

– Ти двічі забив у ворота своєї колишньої команди. Це, напевно, було досить принципово для тебе? Адже ти не один раз приходив у «Карпати» з бажанням там закріпитися, але в тебе банально не вірили... Було бажання щось довести керівництву львівскього клубу?
– Звичайно, є люди, яким би я хотів щось довести. Таке футбольне життя. У «Карпатах» в мене вірили лише Йовічевіч і Беньо, яким я буду завжди вдячний!

– Що заважає «Карпатам» проявити свій потенціал? Можливо, велика кількість трансферів і новий тренер-іноземець, який намагається привити комінді новий стиль гри?
– З мого боку не зовсім коректно коментувати те, що зараз відбувається в клубі. Просто прикро, що вони і вболівальники опинилися в такій ситуації. Я б хотів знову побачити Йовічевіча в «Карпатах».

– Наразі «Верес» займає 5-ту сходинку в таблиці. Непоганий результат, як для новачка?
– Перед нами стоїть завдання потрапити до першої шістки. І поки що все йде по плану.

– Наступний матч проти «Ворскли», яка дуже сильно почала чемпіонат і зараз займає 3 місце. Які очікування від цієї гри?
– З «Ворсклою» буде дуже важка гра, яку нам треба вигравати, щоб не відпустити їх далеко впред. Тому, готуватимемось до неї максимально відповідально!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник — Sport.ua