Єгор Чегурко: «Очікую запеклого протистояння»
2016-10-20


Молодий півзахисник ковалівського «Колоса», що влітку перебрався до команди, у розмові з клубною прес-службою розповів про довіру тренера, як йому давався тренувальний процес та поділився своїми очікуваннями від протистояння з лідером чемпіонату – маріупольським «Іллічівцем». 

– Який наразі психологічний стан у команді після поразки від «Оболоні-Бровар?

– Дуже прикро так програвати на останніх хвилинах, адже ми тотально володіли перевагою та більше заслуговували на перемогу. Якщо перший тайм був рівний, то у другій половині гри ми повністю перегравали суперника за всіма компонентами. Повна самовіддача була на полі. Після гри тренера нас підбадьорили. У піднесеному настрої готуємось до важливої гри з «Іллічівцем».

– Останнім часом став більше отримувати ігрової практики. Як оціниш свій теперішній рівень, який вдається демонструвати?

– Дуже приємно, що тренер довіряє і випускає мене на поле, це надає більше впевненості у своїх силах. У свою чергу я намагаюся викладатися на повну на кожному тренуванні, у поєдинках, приносити максимум користі команді.

– Як даються тренування? Ніяких проблем не виникає?

– Звісно, спочатку було важкувато. Але згодом звик, влився у роботу. Тренування цікаві та інтенсивні. Перебуваючи у такому колективі, дуже швидко до всього звикаєш.

– Що ти можеш сказати про майбутнього суперника? Чого очікуєш від цього поєдинку?

– Граємо з лідером чемпіонату. «Іллічівець» – команда дуже високого рівня. Клуб ставить за мету вихід до Прем’єр-ліги. Але ми теж ставимо перед собою найвищі цілі. Очікую запеклого протистояння. Ми постараємося реабілітуватися перед нашими вболівальниками, показати достойну гру і ,звичайно, перемогти. Мотивація буде на найвищому рівні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ФК «Колос»