Михаил СЕРГИЙЧУК: «Не знаю, как Говерла пройдет аттестацию»
2016-05-06


Нападник ужгородської «Говерли» Михайло Сергійчук розповів про обстановку, яка панує в клубі, а також про можливе майбутнє команди.

- Я думаю, всі бачать, що відбувається з клубом. Останні ігри команди чітко відображають загальну ситуацію. Що там казати, якщо на гру навіть не вистачає гравців для повної заявки?

- Тобто, все йде до того, що команда дограє свій останній сезон?
- Швидше за все, що так. Краще б вже зробити так, як «Волинь», заявитися в Другу Лігу і почати все з чистого аркуша. Нехай би платили гравцям не такі суми, як обіцяють, але щоб це було стабільно. Для чого керівництво тримає клуб в такому стані, я не розумію. Це особисто моя думка.

- Керівництво якось коментує для гравців цю ситуацію?
- Ні, зараз вони займаються атестацією, і я не знаю, як клуб її може пройти. Керівництво з гравцями не спілкується, а якщо хтось має якісь питання, то це вже в індивідуальному порядку вирішується. В мене також були питання до них, я спілкувався з керівництвом, і на даний момент ситуація склалася не дуже приємна.

- А особисто ви вірите в те, що в наступному сезоні «Говерла» буде існувати?
- Я вважаю, що десь на 90% «Говерла» в Прем'єр-лізі виступати не буде.

- І в команді, я думаю, це всі розуміють. Яка при цьому атмосфера панує в колективі?
- Атмосфера, звісно, не найкраща. Вже краще не виходити і не грати, щоб давали технічну поразку 3:0, аніж виходити і отримувати «мішок» голів, як в останніх іграх. Я думаю, що жоден футболіст не отримує задоволення від таких матчів, де команда зазнає розгромних поразок.

- В пресі з’явились думки, що деякі гравці «Говерли» почали грати «на контору». Ви можете прокоментувати цю інформацію?
- Якщо чесно, то я в це не вірю. Всім хлопцям в команді я довіряю. Але, якщо хтось може й грав в «закулісні ігри», то ті гроші нічого хорошого їм не принесуть.

- В матчі проти «Олександрії» Вячеслав ґгрозний вже буде керувати командою?
- Я не може точно сказати, тому що зараз не знаходжуся в розташуванні клубу через хворобу.

- Яким ви бачите своє майбутнє? В «Говерлі», як я зрозумів, залишатись точно не плануєте.
- В «Говерлі» вже точно не залишусь, дякую, награвся. Буду мати розмову з керівництвом «Карпат». Якщо вони не будуть бачити мене в команді, то буду шукати інші варіанти продовження кар’єри.

- Взимку ви вже поверталися до розташування львів’ян. Що тоді не склалося?
- Тоді все вирішив президент клубу.

- На той момент вже був новий тренерський штаб?
- Так, вже був новий головний тренер. Мені дуже хотілося, щоб Йовічевіч і Беньо залишились, бо, на мою думку, вони грали в трохи інший футбол. І фанати це також бачать. Це, звісно, не нам вирішувати, наше завдання – виконувати настанови тренера. Життя покаже, чи правильним було це рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник — Sport.ua