Александр ПАНКОВ: «В Динамо Милевский пойдет даже пешком»
2016-03-22


Відомий український футбольний агент Олександр Панков розповів про виклик Євгена Селіна до лав національної збірної України та про повернення Артема Мілевського до Києва.

- Євген Селін у збірній України. Ваші емоції, враження, реакція?
- Емоції лише позитивні, дуже гарний настрій і у мене, і у Жені. Я його про це проінформував, він дуже зрадів. Для нього це великий успіх, велика перемога. Після важкої травми, періоду відновлення, після того, як він пішов з «Динамо», щоб грати. Йому дуже сильно допоміг чемпіонат Греції. Це заслужений виклик, він до нього довго йшов. Два роки не був у стані збірної. Женя зробив усе аби поїхати на Євро-2016. До того ж, він дуже хоче продемонструвати себе з найкращої сторони у збірній, щоб повернутись до київського «Динамо».

- Наразі у збірній України є проблеми з фланговими захисниками. Селін – це вихід із ситуації, яка склалась?
- Так, однозначно так. Женя у Греції грає центрального захисника. Із 27 ігор 26 він зіграв саме у центрі. Він дуже добре перекваліфікувався. Гадаю, Михайло Іванович може використовувати його на двох позиціях – центрального та лівого захисника. Для нього не проблема грати на будь-якій позиції. Це великий плюс для збірної, що Женя адаптувався і у ролі центрального захисника. На лівому фланзі грає В’ячеслав Шевчук, у якого є певний брак в ігровій практиці. Ще є Микита Каменюка. Зі всією повагою до нього, він правоногий гравець. А на такому турнірі як Чемпіонат Європи, грати з правшею на лівому фланзі захисту – не дуже.

- В «Динамо» Київ, можливо, влітку, буде великий розпродаж. Можуть піти Драгович, Хачеріді, Віда. Чи можливе повернення Євгена Селіна у стан київського клубу та чи рівноцінна заміна?
- У цьому сезоні, який він провів у Греції, він кілька разів визнавався найкращим захисником туру. Селін набрав дуже гарну форму, ігровий тонус на дуже гарному рівні. Гадаю, у збірній він це продемонструє, усі оцінять. Можна сказати, що у нього друга молодість. Впевнений, влітку він знадобиться «Динамо». Якщо кияни продадуть Драговича чи Хачеріді, він однозначно допоможе клубу. У будь-якому випадку, починаючи з літа, у Жені ще півтора роки контракту з «Динамо». Сподіваюсь, Сергій Станіславович надасть Селіну шанс і ми побачимо його у складі чемпіонів України.

- Вчора Артем Мілевський повернувся додому, на рідний стадіон. Як це було, які емоції були у Артема, у вас?
- Вийшло так, що Артем потрапив «з корабля на бал». Він їхав на машині з Чернівців 8 годин, по дорозі пробили колесо. Але за 40 хвилин до початку матчу ми приїхали під стадіон. Було дуже приємно бачити, що він зробив більше 100 фотографій з вболівальниками, багато автографів роздав. До речі, багато людей прийшли на 71 сектор, де ми сиділи, спеціально, щоб побачити Мілевського. Це було дуже приємно. Про нього пам’ятають, його люблять. Для нього це були дуже позитивні емоції, для того аби доводити у кожній грі, що він вартий шансу. У збірній, можливо київське «Динамо» могло би звернути на нього увагу. Він набирає дуже гарні кондиції. Думаю, влітку буде багато цікавих варіантів для продовження кар’єри.

- Вчора багато хто з вболівальників, які бачили Артема, закликали його повернутись у «Динамо».
- Дуже приємно було ще і тоді, коли фанати кілька разів кричали його прізвище, з фанатського сектору. Артем, це людина, яка усім серцем віддана київському «Динамо». У будь-якому випадку, він залишається частиною «Динамо», частиною історії клубу. Не дарма одна з легенд київського «Динамо 70-80х років заявила, в інтерв’ю: «Після Мілевського в «Динамо» не було гарних нападників».

Я думаю, якщо такий шанс буде, то Артем, за його словами, піде до Києва пішки, з будь-якої точки земної кулі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник — 1927