Михаил СЕРГИЙЧУК: «Я хочу вернуться в Карпаты»
2015-11-09


Нападник «Говерли» Михайло Сергійчук прокоментував поразку своєї команди в Дніпропетровську з рахунком 2-0:

- Ніхто не очікував легкої гри сьогодні. В нас є свої нюанси: ми приїхали до Дніпропетровська сьогодні, в день гри, тому було досить важно грати без належного відпочинку. Звичайно, налаштовувались на перемогу, але це футбол, треба йти далі. Зараз буде пауза, а потім в нас важкі ігри проти «Ворскли» та «Шахтаря».

- Сьогодні довелося будувати гру від оборони, навіть ти відпрацьовував у захисті. Інакше проти «Дніпра» шансів мало?
- Звичайно. В нашій команді майже всі стараються працювати на оборону. Ми не маємо таких класних футболістів, які б могли самотужки попереду вирішувати хід гри. Тому всі разом захищаємося, і атакуємо теж разом.

- В’ячеслав Вікторович(Грозний прим.ред.) обіцяв виставили проти «Дніпра» так званий «автобус» в обороні. В першому таймі це спрацювало. Що пішло не так в другому?
- Я б не сказав, що ми виставили цей «автобус». Так, оборонялися, перші 15 хвилин було досить важко. Потім взяли м’яч під контроль і стало трохи легше. Намагалися атакувати.

- Перший гол був після рикошету від захисника. Можливо, це надломило команду психологічно?
- Звичайно, такий прикрий гол отримали, воротар був дезорієнтований. Завжди неприємно пропускати такі голи, особливо при рівному рахунку.

- Тренер дуже емоційно відреагував на цю поразку. Що було одразу після гри в роздягальні?
- Була розмова одразу по закінченню гри, нас легенько «похвалили». Але то нічого страшного, у всіх вирують емоції після гри.

- Запитання стосовно «Карпат». На даний момент у «левів» бракує нападників, тому цілком можливо, що взимку клуб буде прагнути повернути тебе з оренди. Ти сам хочеш повернутися до «Карпат»?
- Звичайно, хочу. Я переходив у «Говерлу» для того, щоб отримувати стабільну ігрову практику і довести, що можу приносити користь «Карпатам». Не знаю, яке рішення в клубі приймуть взимку, але я хочу повернутися до Львова.

- А взагалі, хто був ініціатором оренди в ужгородську команду?
- В першу чергу, ініціатива надходила від клубу. Мені сказали, що постійно виходити на поле шансів не буде, тому краще піти в оренду. Я погодився.

- В «Говерлі» вже протягом довгого часу існують фінансові труднощі. За умовами орендної угоди, заробітну плату ти отримуєш в «Карпатах»?
- Ні, маю отримувати в «Говерлі». Але не отримую. Поки що тільки обіцяють. Хотілося б вже щось отримати. А то я в команді лише три місяці, і вже маю заборгованість за два.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник — Sport.ua